Best Temizlik ile kendinizi ödüllendirin!

 • Çalışma Saatlerimiz

  08:30 - 18:00

 • Bizi Arayın!

  +90 (536) 717 48 72

 • Çankaya, 137. Sk. No:98, 35280 Konak/İZMİR

  Adresimiz

İzmir temizlik şirketimiz ile daha huzurlu ve sağlıklı ortamlara kavuşmaya ne dersiniz? İzmir ev temizliği, ofis, villa ve okul temizliği hizmetimizle sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yaşadığımız alanların ve etkileşimin yüksek olduğu alanların gün içinde temizlenmesi sağlık açısından önemlidir. Özellikle bu temizlik işlemlerinin profesyonel İzmir temizlik hizmetleri ile yapılması avantajlı olmaktadır. Firmamız uzman İzmir gündelikçi ekibi ile, yaşam alanlarının her köşesini özenle temizlemektedir. İşte, ihtiyaç duyduğunuz kaliteli bir temizlik hizmeti için İzmir temizlik şirketimize ait detaylar!

Best Temizlik Şirketi İle En Hijyenik İzmir Ev Temizliği!

Firmamız profesyonel temizlik hizmetleri ile temizleyenek alanın büyüklüğü ne olursa olsun; modern temizlik ekipmanları kullanarak alanların derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. İzmir temizlik ürünlerimizin tümü tamamen çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır. Dilediğiniz şekilde veya istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında, İzmir merdiven temizliği de bulunmaktadır.

 

İzmir temizlik firması olarak çeşitli alanlarda hizmet yürütmekteyiz. Özellikle müşteri odaklı sunmuş olduğumuz hizmetimizle, daha hijyenik ve sağlıklı alanların oluşmasına katkı sağlamaktayız. Bu noktada firma olarak neler yapıyoruz? İşte profesyonel temizlik şirketleri içinde farkımızı ortaya koymamızı sağlayan hizmetlerimiz;

Yürüttüğümüz çalışmalarda müşteri memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır. Özellikle İzmir gündelikçi hizmetimizle, ihtiyaçlara göre en uygun çözümler sunmaktayız. Böylelikle İzmir temizlik şirketleri arasında güvenilir bir imaj oluşturmaktayız. Sizden aldığımız direktiflerle daha temiz mekânlarda yaşam sürmeniz için, yenilenen ve gelişen bir İzmir temizlik hizmeti sunmaktayız. Hizmet bölgelerimiz ise aşağıdaki gibidir;

Best Temizlik Ev Temizlik Şirketi İzmir Hizmet Bölgelerimiz
Buca
Alsancak
Bornova
Gaziemir
Menderes
Karabağlar
Karşıyaka

Firmamıza ait temizlik şirketi fiyat listesi farklı detaylara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle yaptığımız hizmette fiyatlandırma yaparken; alanın büyüklüğü, hizmetin süresi ve işin karmaşıklığı gibi detayları göz önünde bulundurmaktayız. Bizimle iletişime geçerek size özel teklif sunabilmek adına İzmir ev temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle en uygun fiyatı beraber belirleyebiliriz.

Profesyonel İzmir Gündelikçi Hizmetimizle Pırıltılı Mekânlara Sahip Olun!

Özellikle çalışan bayanlar gündelik temizlikçi bayan arayışı içindedir. Çünkü bu işe ayrılacak zaman çok fazla bulunamamaktadır. İzmir temizlik şirketimiz; bu alanda güvenilir ekibi ile tercih edeceğiniz İzmir’de temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca günlük 3+1 ev temizliği ne kadar merak ediyorsanız, hiç şüpheniz olmasın en uygun temizlik şirketi fiyat listesi fırsatlarını sunmaktayız.

İzmir Temizlik Şirketi, Best Temizlik

İzmir ev temizliği hizmetimizi talep ederek alacağınız hizmetler genel olarak belirli işlemleri içermektedir. İzmir gündelikçi hizmetimiz ve detayları şu şekildedir;

 • Gündelik İzmir temizlik hizmetimiz; bu alanda etrafın tozunun alınması, cam temizliği ve yerlerin silinmesini kapsamaktadır.
 • İzmir gündelikçi ekibimiz genel toplama ve düzenleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 • İzmir temizlik firmamız mutfağın temizliği, çöplerin boşaltılması, yerlerin ve koltuk altlarının elektrikli cihazlarla alınmasını da sağlamaktadır.

Günlük İzmir temizlik hizmetimizden yararlanmak için, en yakın zamanda bizimle iletişime geçerek rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz. Bu sayede detaylı ve kapsamlı İzmir ev temizliği ve günlük merdiven temizliği hizmetine en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçeneğiyle İzmir Merdiven Temizliği Fırsatı

İzmir temizlik şirketleri oldukça fazladır. Özellikle İzmir gündelikçi ve merdiven temizliği hizmeti veren çok sayıda firmanın bulunduğu görülmektedir. Ancak Best Temizlik İzmir temizlik firmamız; birçok alanda profesyonel ve köklü bir hizmet yürütmektedir. Özellikle yıllardır sektörde güvenilir bir şekilde hizmet yürüten firmaların başında gelmekteyiz.

Ofis, okul, villa ve İzmir ev temizliği gereken yerler arasında en çok merdivenler bulunmaktadır. Çünkü gün içinde en çok kullanılan alanlardan bir tanesidir. Bu nedenle kir, toz ve bakterilerin en kolay biriktiği yerler arasında merdivenler gösterilmektedir. İzmir gündelikçi hizmetimiz ile en uygun apartman merdiven temizliği fiyatları sunmaktayız.

Merdiven temizliği sadece görsel açıdan değil, sağlık ve hijyen açısından da önemlidir. Ancak ne yazık ki bu tarz temizliklerin ihmal edildiği görülmektedir. Bu noktada ihmallerden kaçınarak düzenli ve etkili bir İzmir merdiven temizliği almak için; İzmir temizlik firmamızda iletişime geçmek sizin için en doğru karar olacaktır. Peki, profesyonel firmamız merdiven temizliğini nasıl gerçekleştirmektedir? Açıklayalım;

Malzeme Listesi Temizlik Detayları
Temizlik deterjanları Tamamen çevre dostu ve çevreye zarar vermeyen deterjanlar kullanmaktayız.
Bezler Tozları ve lekeleri temizlemek için çeşitli boyutlara sahip bezler kullanılır.
Temizlik süngerleri Yüzeylerin parlatılmasında ve temizlenmesinde süngerlerden yardım alınır.
Vakum temizleyiciler Kirlerin, tozların ve bakterilerin hızlı bir şekilde temizlenmesi için elektrikli temizlik araçları tercih edilir.
Fırçalar Zorlu kirlerin giderilmesi ve çıkarılması adına, keskin fırçalardan yardım alınır.
Merdiven temizlik spreyleri Merdivenlerin daha temiz ve hoş kokması için, yüzeylerin dezenfekte edilmesini sağlayan hoş kokulu spreyler tercih edilir. Temizlik sonrası bu tarz ürünleri kullanmaktayız.
Eldivenler Kullandığımız deterjanlar ve temizlik ürünlerinden ellerin korunmasında, ekibimiz eldiven kullanmaktadır. Bu tarz önlemler hem hijyen hem de sağlık açısından önemlidir.

İzmir temizlik firmamız merdiven temizliği fiyatları İzmir ve bölgesine uygun seçenekler sunmaktadır. 2023 merdiven silme fiyatları yapılacak işin büyüklüğüne ve verilen hizmetin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ancak bilmelisiniz ki firmamız apartman temizliği fiyatları İzmir genelinde hem kaliteli hizmet vermekte hem de uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Neden Best Temizlik İzmir Temizlik Şirketi Tercihiniz Olmalı?

İzmir temizlik şirketi seçiminizde birçok sebebi göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle seçeceğiniz şirketin, temizlik ve hijyen konusunda ihtiyaçlarınızı karşılaması önemlidir. İzmir temizlik şirketleri arasında profesyonel ve eğitimli bir ekibe sahip olan Best İzmir temizlik firmamız aradığınız temizlik hizmetini size sağlayacaktır. Hizmet kapsamımızda;

 • Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım
 • Esnek hizmet seçenekleri
 • Profesyonel ve eğitimli bir ekip
 • Kaliteli temizlik ürünleri ve ekipmanlar ile temizlik fırsatı
 • Uygun fiyat seçenekleri
 • Kişileştirilmiş hizmet kapsamı yer almaktadır.

İzmir ev temizliği, ofis, merdiven, inşaat, villa ve okul temizliği hizmeti ile; İzmir geneli etkili ve esnek bir hizmet yürütmekteyiz. Bu noktada İzmir gündelikçi olarak verdiğimiz hizmetle birlikte; aylık, haftalık, özel etkinlikler için tek seferlik hijyen ve temizlik hizmetleri de sunmaktayız. Ekibimiz deneyimli İzmir ev temizliği yapan bayanlar ve bu hizmeti kendine adayan kişilerden oluşmaktadır.

Deneyimli temizlikçi kadın İzmir bölge genelinde bulmak oldukça zordur. Bu nedenle alanında uzman olan İzmir temizlik firmamız ile çalışarak, temiz konusunda uzmanlaşmış personellere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir gündelikçi olarak hizmet yürüten personellerimiz, çeşitli alanlarda yapılan temizlikler konusunda uzmanlaşmıştır. Böylelikle en son temizlik teknikleri ve ekipmanlarını kullanmaktadırlar.

Her zaman kaliteli temizlik ürünleri ve ekipmanlar kullanmaya özen gösteren İzmir ev temizliği alanındaki uzman firmamız; apartman temizlik şirketleri fiyatları arasında en uygun seçenekleri sunmasıyla da öne çıkmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda yaşam alanlarınızın derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız, İzmir gündelikçi  hizmetimizden yararlanmanızı öneriyoruz!

Best Temizlik’i tercih ederek siz de; hem ev temizliği, hem okul ve ofis temizliği hem de İzmir merdiven temizliği hizmetlerini uygun ve kaliteli fırsatlarla elde edebilirsiniz. Profesyonel bir ekiple çalışmanın yanı sıra, evlerinizin ve iş yerlerinizin sağlığını korumakta artık sizin elinizde!

Çevrimiçiyiz.
💬 Bize Hemen Yazabilirsiniz.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?