Best Temizlik ile kendinizi ödüllendirin!

 • Çalışma Saatlerimiz

  08:30 - 18:00

 • Bizi Arayın!

  +90 (536) 717 48 72

 • Çankaya, 137. Sk. No:98, 35280 Konak/İZMİR

  Adresimiz

Gaziemir temizlik şirketimizle çalışmak sizin için oldukça avantajlı olmaktadır. Çünkü yaşam alanlarının temiz, sağlıklı ve düzenli olması; etkili ve kaliteli bir temizlik hizmeti ile gerçekleşmektedir.

Günümüzde birçok kişi yaşadıkları ortamların temizliğine yeterli zamanı ayıramamaktadır. Bu durumdan şikâyetçi olanlar ise firmamızdan Gaziemir gündelikçi hizmeti talep ederek; belirli periyotlarda temizliğin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Firmamız; ev temizliği, okul, apartman temizliği, inşaat, Gaziemir merdiven temizliği ve kaliteli ofis temizliği hizmetini profesyonel ekiplerce gerçekleştirmektedir.

 

İdeal Gaziemir Ev Temizliği İçin Best Temizlik Tercihiniz Olmalı!

Son teknoloji aparatlarımız, ekipmanlarımız ve güler yüzlü ekibimizle İzmir temizlik şirketleri arasından parmakla gösterilen nadir firmalardanız. Biliyoruz ki ev temizliği özenli ve üst düzeyde tutulması gereken konulardan bir tanesidir. Verdiğimiz hizmetin son derece bilincinde olarak; işini profesyonelce yapan ve yılların birikimine sahip büyük bir aileyle kapsamlı temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Gaziemir temizlik firmamız hangi malzemenin nerede ve ne oranda kullanacağını bilmektedir. Böylelikle Gaziemir ev temizliği için yaşam alanlarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Firmamız ev temizliği alanında şu imkânları sunmaktadır;

 

Ev Temizliği Alanları Detayları
Oda ve salon temizliği ·        Mobilyaların ve duvarların tozların alınması

·        Kapı ve cam temizliği

·        Halı ve koltukların süpürülmesi

·        Avize priz ve lambaların temizliği

·        Parkelerin tozunun alınarak paspas yapılması

Banyo ve tuvalet temizliği ·        Banyo dolaplarının silinmesi

·        Banyo fayanslarını ve duvarlarının silinmesi

·        Küvet, duşa kabin, tuvalet ve lavaboların temizliği

Mutfak temizliği ·        Dolapların temizliği

·        Fırın ve aspiratörün temizliği

·        Beyaz eşyaların ve mutfak eşyalarının dış temizliği

·        Zeminin temizliği ve paspas çekilmesi

 

Hijyenik Alanlar – Pırıl Pırıl Alanlar İçin Gaziemir Gündelikçi Hizmeti!

 

Sektörde Gaziemir temizlik firması olarak iddiamızı korumaktayız. Çünkü vermiş olduğumuz Gaziemir gündelikçi hizmetimiz, kalitesini ve profesyonelliğini kanıtlanmıştır.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz, bizi İzmir ve bölgesinde en iyi Gaziemir gündelikçi hizmeti veren firma konumuna getirmiştir. Kaliteli ve deneyimli Gaziemir temizlikçi bayan personellerimiz müşteri odaklı bir hizmet yürütmektedir. Best Temizlik şirketi Gaziemir ve çevresine sunduğu hizmette şu noktalara dikkat etmektedir;

 • Gündelik olarak verdiğimiz hizmette personellerin işinin ehli olmasına
 • Kullanılan malzemelerin sağlığa herhangi bir zararının bulunmaması ve çevre dostu olmasına
 • Gaziemir temizlik personellerimizin iş güvenliği kapsamında hizmet üretmesine
 • İşimizi aceleye getirmeden kapsamlı ve detaylı bir temizliğin önemine
 • Uygun fiyatlar sunarak, sağlıklı ve ekonomik bir temizlik hizmetinin alınmasına

Neden Gaziemir Merdiven Temizliği Önemlidir?

 

Merdiven temizliği çoğu işyerinde ve evlerde genellikle göz ardı edilen bir konudur. Ancak bu alanların düzenli olarak temizlenmesi hem estetik hem de sağlık açısından fayda sağlamaktadır. Gaziemir temizlik firmamız merdivenleri derinlemesine temizleyerek; herhangi bir toz, kir ve bakteri oluşumunun önüne geçmektedir.

İş yerlerinin ve evlerin temiz ve düzenli görülebilmesi adına, Gaziemir apartman temizlik şirketleri merdiven temizliği hizmeti yürütmektedir. Firmamız bu şirketler arasında hijyenik bir ortam için Gaziemir gündelikçi hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet almak sizin de hakkınız!

 

 

Gaziemir Temizlik Hizmeti, Best Temizlik

En Güvenilir Gaziemir Temizlik Firması: Best Temizlik

 

Gaziemir temizlik şirketleri arasından imajımız ve referanslarımız sizi bize getirecektir. Temiz yaşam alanlarına sahip olmanızı savunan Gaziemir temizlik firmamız; hem sağlığınıza hem de yaşam alanlarınızın hijyenik olmasını sağlamaktadır.

Özellikle daha önce temizlik şirketleri ile çalışıp memnun kalmadıysanız, Best Temizlik ev temizliği hizmetimizle tanışmalısınız. İddia ediyoruz! Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve kaliteli Gaziemir temizlik malzemeleri ile temizlik konusunda güvenin tek adresiyiz!

Sunduğumuz müşteri odaklı profesyonel temizlik hizmetlerimiz ve uygun fiyatlı seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız!

Çevrimiçiyiz.
💬 Bize Hemen Yazabilirsiniz.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?