Best Temizlik ile kendinizi ödüllendirin!

 • Çalışma Saatlerimiz

  08:30 - 18:00

 • Bizi Arayın!

  +90 (536) 717 48 72

 • Çankaya, 137. Sk. No:98, 35280 Konak/İZMİR

  Adresimiz

Alsancak Temizlik Hizmeti, Best Temizlik

Best Temizlik ailesi olarak Alsancak temizlik hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur. Firmamız, ister tek seferli ister rutine oturtulmuş olan Alsancak gündelikçi hizmetleri vermektedir. Güvenilir ve kaliteli temizlik hizmetleri için siz de bize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Alsancak temizlik kapsamına giren tüm hizmetlerimizden dilediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz.

Best Temizlik ile En Kaliteli Alsancak Temizlik Hizmetleri

Alsancak gündelikçi hizmetlerimiz, pek çok alana yönelik uygulanabilen temizlik hizmetlerini kapsar. Best Temizlik olarak sunacağımız Alsancak temizlik hizmetleri arasında şunlar başı çekmektedir:

 

Alsancak ev temizliği hizmetleri
Apartman ve merdiven temizliği
İnşaat sonrası temizlik hizmetleri (boş ev temizliği)
Villa ve diğer geniş konutlara yönelik temizlik hizmetleri
Okul temizliği / Ofis temizliği

 

Bir İzmir temizlik şirketi olarak her yaşam ya da çalışma alanına uygun temizlik hizmetleri sunabiliyoruz. Böylece Alsancak ev temizliği ve çalışma alanlarınızın temizliğini olabildiğince hijyenik olmasını sağlıyoruz.

Alsancak Gündelikçi Hizmetleri İçin Best Temizlik Farkı!

İzmir temizlik şirketleri arasında başı çeken firmamız, Türkiye standartlarının da üstünde bir hizmet anlayışına sahiptir. Önceliğimiz her daim müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. Alsancak gündelikçi hizmetlerimiz kapsamında öncelikle sizlerden gelen talepleri değerlendirme altına alıyoruz.

 

Müşteri hassasiyetlerine kulak vererek temizlik planını sizlere uygun bir biçimde yapıyoruz. Alsancak temizlik hizmetleri kapsamında hem tek seferlik hem de rutine bağlanmış olan hizmetler verebiliyoruz. Bizimle birlikte alacağınız Alsancak gündelikçi hizmetleri sizlere şunları garanti etmektedir:

 

 • Profesyonel ekipler ile kapsamlı temizlik hizmeti
 • Uygun fiyat garantisi
 • Her alanda kaliteli işçilik
 • Kişiye özel temizlik planlama
 • %100 müşteri memnuniyeti

Alsancak Temizlik Hizmeti, Best Temizlik

 

Alsancak temizlik hizmetlerimiz ile yaşam alanlarınızın metrekaresi kaç olursa olsun detaylı temizlik hizmeti alırsınız. Yaşam konforunuzu yükseltmek ve daha hijyenik bir ortamda hayat sürebilmek etmek adına siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Alsancak Temizlik Son Rötuşlarla İnşaat Sonrası Temizliği

Ev temizliği İzmir seçenekleri arasında inşaat sonrası kalıntıları ortadan kaldıran detaylı hizmetlerimiz de yer almaktadır. Sizin de bildiği üzere inşaat ya da tadilat sonrasında oluşan kalıntılar, kolayca çıkmamaktadır. Dolayısıyla bu gibi durumlarda uzman desteği almak gerekebilir. Best Temizlik olarak bizler de inşaat sonrası tam bir dip köşe temizlik hizmeti sunuyoruz.

 

Pencere, zemin ya da tezgah gibi alanlara bulaşan inşaat kalıntılarını profesyonel ekiplerimiz ile yok ediyoruz. Üstelik uygulamanın yapıldığı alana herhangi bir zarar vermeden bunu gerçekleştiriyoruz.

Best Temizlik Detaylı Alsancak Merdiven Temizliği Hizmetleri

Günlük merdiven temizliği gibi ihtiyaçlarınız için de Best Temizlik farkını deneyimleyebilirsiniz. Apartman ve merdiven temizliği gibi hizmetler de firmamızın en popüler temizlik hizmetleri arasındadır. Alsancak merdiven temizliği, bina kaç katlı olursa olsun tek bir günde hızlıca uygulanabilir.

Günlük hayatta çok kez kullanmak zorunda kaldığınız merdivenlerin steril olması önemlidir. Dolayısıyla toplu yaşam alanlarının hijyenini sürekli olarak sağlamak adına profesyonel destek almanız gerekebilir. Özel olarak oluşturduğumuz ekiplerimiz, apartman ve merdiven temizliği için sizlere gereken hizmetleri sunacaktır.

Alsancak Temizlik Hizmetleri Fiyatları

Best Temizlik olarak bizler, sektörün “en iyisi” olduğumuzu biliyoruz. Alsancak temizlik hizmetlerimiz kapsamında da her daim kaliteli hizmet politikasını izliyoruz. Bizden alacağınız temizlik hizmetlerinde memnuniyet ve güven ön plandadır. Sizlerden gelen talepler, ekiplerimiz tarafından ilk sıraya alınır.

Alsancak temizlik hizmetlerimiz, kaliteli ve güvenilir olduğu kadar aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Bütçe dostu fiyat politikamız, ev ve ofis temizliği hizmetlerimizde her zaman ön plana çıkmaktadır. Söz konusu apartman merdiven temizliği fiyatları İzmir listeleri olduğunda da firmamızın uygun fiyat politikası devreye girmektedir.

Çevrimiçiyiz.
💬 Bize Hemen Yazabilirsiniz.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?